Naše služby

Prodej nemovitostí

Nabízíme prodej nových rezidenčních projektů v novostavbách, bytových domech, viladomech a dalších nemovitostech. Aktuální nabídka je vždy v rámci probíhajících projektů, na jejímž rozšiřování neustále pracujeme tak, abychom svým klientům mohli nabídnout nové kvalitní místo k bydlení.

Koupě nemovitostí

Odkupujeme nemovitosti pro realizaci výstavby rodinných a bytových domů nebo pro revitalizaci stávající nemovitosti. Zajímáme se především o oblast Zlínského, Jihomoravského a Moravskoslezského kraje.

K výkupu nečerpáme bankovní úvěry a vše financujeme z vlastních zdrojů. Díky tomu vykoupíme nemovitost rychle a s okamžitou platbou při podpisu kupní smlouvy. Zajistíme a uhradíme veškeré právní a transakční náklady a nabízíme i nestandardní řešení odkupu nemovitostí - možnost směny nemovitosti v našich realizovaných, rozestavěných nebo připravovaných projektech.

Financování nemovitostí

S naším obchodním partnerem vyřešíme možnosti financování nemovitosti. Zkušený odborník vás provede složitým procesem získání nejlepšího způsobu dofinancování nemovitosti za co nejlepších podmínek na aktuálním trhu.