Projekty

stavební pozemky

Bydlení Pod Skalkou

Nový Jičín

Typ: stavební pozemky

Stav: projekt

23 stavebních pozemků o velikosti 850 m2 – 1.399 m2 které jsou určeny k výstavbě RD se nachází v exklusivní místní části města Nový Jičín. Samotná poloha města je strategická - leží na budoucí dálnici D48, což zabezpečuje výbornou časovou dostupnost do města Ostravy (30 min), Olomouce (45 min), Brna (60 min) a Hranic na Moravě (15 min), jako významného vlakového uzlu. Centrum města je vzdáleno od pozemků v docházkové vzdálenosti cca 1.800 m. Z pozemků je krásný výhled na místní dominantu - zříceninu hradu Starý Jičín. V blízkosti se nachází lyžařský vlek a nákupní centrum Kaufland. Parcely navazují na vilovou zástavbu, která byla v této lokalitě realizována v minulosti.

Autobusová zastávka – 150 m
Kaufland – 500 m
Lékárna – 500 m
Nemocnice – 800 m
Amfiteátr Skalky – 900 m
Tenisové kurty – 1.500 m
Škola – 900 m
Školka – 900 m
Zimní stadión – 1.200 m

rezidence

U Napoleona

Oldřichovice - Třinec

Typ: rezidenční

Stav: projekt

Rezidenci U Napoleona čeká zahájení v roce 2022. 9 samostatných rodinných domů vytváří nadstandardní bydlení v moderním stylu a ve vysoké kvalitě zpracování. Domy se nachází v klidné třinecké části Oldřichovice, která má nerušený výhled na vrchol Javorový. Zároveň se může pyšnit skvělou dostupností do Třince i na rychlostní komunikaci E75.

Díky situování nových rodinných domů uprostřed stávající zástavby prakticky bez přímého vlivu okolní dopravy a výhledu jižním směrem na beskydský vrchol Javorový lze předpokládat, že zde vznikne klidné bydlení.

Orientace poloha domu a je záměrně zvolena tak, aby se ze všech domů naskýtal alespoň částečně nerušený výhled jižním směrem.

Domy vychází ze studie zpracované Ing. arch. Martinem Rosou.

rezidence

Hanžlov

Vsetín

Typ: rezidenční

Stav: projekt

Nově vznikající projekt výstavby domů rezidence Hanžlov je zařazen do nedaleko centra Vsetína. Všechny domy jsou navrženy ve stejném architektonickém stylu , které dokonale a stylově zapadnou do zdejší krajiny, která se rozkládá na úpatí Vsetínských, Hostýnských a Vizovických vrchů kolem řeky Vsetínské Bečvy.

Ve Vsetíně se jedná o jedinečný projekt, který pojí moderní vzhled, vysokou kvalitu provedení a kompletní servisem pro zákazníka.

Domy jsou Uspořádané do dvou řad po vrstevnicích, vždy s výhledem na jih. Pro zachování nerušeného výhledu jsou domy v dolní části pokryty zelenou plochou střechou.